Publicerad av Internet Reshenia LLC den 2019-07-02
1. Vi kan stämpla en virtuell häst för att se ut precis som vår favoritfantastiska eller verkliga häst.
2. Vi visar, diskuterar och förbättrar vår estetiska känsla, färgläggningsskicklighet och fantasi.
3. Ingen begränsning av HÄSTAR att föda upp, sälja och köpa.
4. Lär dig hur man annonserar, förhandlar om priset och bestämmer vem du kan lita på.
5. Älskar du enhörningar? Om ja, hitta dem i spelet.
6. Fotoredigerare.
Ladda ner kompatibel APK på PC
Ladda ner Apk | Utvecklare | Rating | Score | Aktuell version | Vuxen rankning |
---|---|---|---|---|---|
↓ Ladda ner Apk för PC | Internet Reshenia LLC | 41 | 3.92683 | 3.7 | 4+ |
Skaffa PC-app eller de bästa alternativen (direktnedladdning)
App | Ladda ner | Rating | Maker |
---|---|---|---|
![]() |
Skaffa app eller alternativ ↓ | 41 Recensioner 3.92683 |
Internet Reshenia LLC |
Alternativt, följ instruktionerna nedan för att använda Jumpy Horse Breeding på din PC:
För närvarande är Jumpy Horse Breeding inte tillgängligt för direkt nedladdning på en dator. Du kan dock använda emulatorer för att köra Android-appar som denna på en dator.Lär dig hur du använder Jumpy Horse Breeding på din dator i dessa 5 enkla steg:
Till att börja med kan du välja mellan någon av programmen nedan:
Jag rekommenderar Bluestacks.
Öppna emulatorn >> skriv Jumpy Horse Breeding i sökfältet >> klicka på Sök. Du kommer nu att se Jumpy Horse Breeding appen. Öppna den och klicka på knappen "Installera" för att starta installationen.
Ladda ner på MAC
Ladda ner Apk | Utvecklare | Rating | Score | Aktuell version | Vuxen rankning |
---|---|---|---|---|---|
55,00 kr På iTunes ↲ | Internet Reshenia LLC | 41 | 3.92683 | 3.7 | 4+ |
Jag gillar det, men..
På ”Jumpy Horse show Jumping” står det att jag kan använda mina egna hästar från ”Jumpy Horse breeding” och jag gör mina föl till sport hästar och jag har samma inlogg men sen när jag går in på ”Jumpy Horse show Jumping” så kommer ingen häst upp 😕 hur ska jag göra?
Hur?
Hur får man samma konto till både showjumping och Breeding? Vill kunna använda mina sporthorses till att tävla med😫
Hur?
Hur skickar man över sina hästar till det riktiga spelet?
Jag behöver hjälp
Jag har Horse show Jumping och jumpy Horse Breeding och jag gör som jag ska med sport Horse och sånt men det kommer inte upp någon häst och jag fattar inte vad som är felet snälla hjälp mig
I love this game!😊 And I hete this game!🤨
From one girl