Publicerad av FaceSwap Apps Limited den 2019-10-26
1. ***Ladda ner Selfish nu och börja överraska dina vänner och familj!*** Här är bara några skäl till varför du borde skaffa Selfish: - Ta, spara och dela dina foto- och videoupptagningar med fantastiska ansiktsfilter var som helst, när som helst - Du får tillgång till massor av effekter, filter och masker, och vi lägger ständigt till nya - Du kommer snabbt att bli mer populär och coolare på alla sociala plattformar - Kändisar använder också våra filter i sina Instagram-inlägg och skapar fantastiska foton och berättelser.
2. Var med! PRENUMERATIONSPRISER OCH VILLKOR Selfish erbjuder automatisk förnyelse av prenumeration för "Premium Selfie Filters": $24.99 per månad Prenumerationen "Premium Selfie Filters" ger dig tillgång till allt innehåll, dagliga uppdateringar, alla funktioner och tar bort annonser.
3. Kontot debiteras för förnyelse inom 24 timmar före slutet av den aktuella perioden och anger kostnaden för förnyelsen.
4. Prenumerationen förnyas automatiskt om inte automatisk förnyelse stängs av minst 24 timmar före slutet av den aktuella perioden.
5. • 1000+ UNIKA ANSIKTESFILTER • KRYDDA UPP BERÄTTELSER varje dag • Dela dina kreativa verk VÄRLDEN ÖVER Selfish - är din ingång till världen av roliga ansiktsfilter.
6. Prenumerationer kan hanteras av användaren och automatisk förnyelse kan stängas av genom att gå till användarens kontoinställningar efter köpet.
7. Prova en av de roligaste selfie-foto- och video-upplevelserna som finns idag och skapa din egen verklighet.
8. Betalning kommer att debiteras ditt iTunes-konto vid bekräftelse av köp.
9. Dessa priser gäller för kunder i USA.
10. Priserna kan variera i andra länder.
Ladda ner kompatibel APK på PC
Ladda ner Apk | Utvecklare | Rating | Score | Aktuell version | Vuxen rankning |
---|---|---|---|---|---|
↓ Ladda ner Apk för PC | FaceSwap Apps Limited | 1033 | 4.45111 | 1.2 | 4+ |
Skaffa PC-app eller de bästa alternativen (direktnedladdning)
App | Ladda ner | Rating | Maker |
---|---|---|---|
![]() |
Skaffa app eller alternativ ↓ | 1033 Recensioner 4.45111 |
FaceSwap Apps Limited |
Alternativt, följ instruktionerna nedan för att använda Selfish - Funny Face Masks på din PC:
För närvarande är Selfish inte tillgängligt för direkt nedladdning på en dator. Du kan dock använda emulatorer för att köra Android-appar som denna på en dator.Lär dig hur du använder Selfish - Funny Face Masks på din dator i dessa 5 enkla steg:
Till att börja med kan du välja mellan någon av programmen nedan:
Jag rekommenderar Bluestacks.
Öppna emulatorn >> skriv Selfish i sökfältet >> klicka på Sök. Du kommer nu att se Selfish appen. Öppna den och klicka på knappen "Installera" för att starta installationen.
Ladda ner på MAC
Ladda ner Apk | Utvecklare | Rating | Score | Aktuell version | Vuxen rankning |
---|---|---|---|---|---|
Gratis På iTunes ↲ | FaceSwap Apps Limited | 1033 | 4.45111 | 1.2 | 4+ |
Dyr!1
Skulle älska att använda appen men den är för dyr hur vore det om man kunde köpa tillgång till appen utan prenumeration one time buy besviken över att en fin app inte tillåter fler att använda den pga månads kostnad högre en ett abonnemang på telefonen
Detta är bedrägeri
Det står i app-store att appen är gratis, men efter en veckas ”fri användning” debiteras 299 kr i månaden, hittar ingen info om hur man avregistrerar sig. När jag trycker på avbryt så slussas jag bara framåt i appen, som att jag godkänt villkoren