Publicerad av App Design . Company den 2018-11-30
Träffa Slicer!! - det beroendeframkallande nya skärspelet! Bygg den ultimata skärmaskinen, uppgradera, lås upp och bli den bästa Slicern! -Gratis att spela -Oändligt gameplay och uppgraderingar -Ingen internetanslutning krävs -Beroendeframkallande bara att titta på -Spela det framför TV:n, i en klass eller till och med på möten!
Ladda ner kompatibel APK på PC
Ladda ner Apk | Utvecklare | Rating | Score | Aktuell version | Vuxen rankning |
---|---|---|---|---|---|
↓ Ladda ner Apk för PC | App Design . Company | 10 | 4.2 | 2.51 | 12+ |
Skaffa PC-app eller de bästa alternativen (direktnedladdning)
App | Ladda ner | Rating | Maker |
---|---|---|---|
![]() |
Skaffa app eller alternativ ↓ | 10 Recensioner 4.2 |
App Design . Company |
Alternativt, följ instruktionerna nedan för att använda Slicer!! på din PC:
För närvarande är Slicer!! inte tillgängligt för direkt nedladdning på en dator. Du kan dock använda emulatorer för att köra Android-appar som denna på en dator.Lär dig hur du använder Slicer!! på din dator i dessa 5 enkla steg:
Till att börja med kan du välja mellan någon av programmen nedan:
Jag rekommenderar Bluestacks.
Öppna emulatorn >> skriv Slicer!! i sökfältet >> klicka på Sök. Du kommer nu att se Slicer!! appen. Öppna den och klicka på knappen "Installera" för att starta installationen.
Ladda ner på MAC
Ladda ner Apk | Utvecklare | Rating | Score | Aktuell version | Vuxen rankning |
---|---|---|---|---|---|
Gratis På iTunes ↲ | App Design . Company | 10 | 4.2 | 2.51 | 12+ |
Reklam
För mycket reklam
2 Buttons
In the game IT is 2 of the same buttons!!!! Why?
😑👎
Way to many ads. F- And super boring gameplay😴
A problem!!
There is a problem within the games makes the user start over. It has happend to me two times now, i am not gonna play this if my progress resets all the time
Lag
Very laggy