Publicerad av Adlibris AB den 2018-03-06
Vad är Adlibris Letto? Adlibris Letto är en app som gör det möjligt att läsa och lyssna på e-böcker, ljudböcker och e-singlar från Adlibris. Appen ger användaren möjlighet att läsa och lyssna på böcker offline och synkroniseras automatiskt med Adlibris andra e-boksplattformar.
- Läsa e-böcker
- Lyssna på ljudböcker
- Lyssna i offlineläge
- Bokmärka sidor och spara citat
- Skapa egna samlingar
- Dela böcker, markeringar och samlingar på Facebook och Twitter
- Anpassa läsupplevelsen med textstorlek, typsnitt och bakgrundsfärg
- Automatisk synkronisering av all läsning och bibliotek med Adlibris andra plattformar.
Ladda ner kompatibel APK på PC
Ladda ner Apk | Utvecklare | Rating | Score | Aktuell version | Vuxen rankning |
---|---|---|---|---|---|
↓ Ladda ner Apk för PC | Adlibris AB | 441 | 1.38322 | 3.0.8 | 4+ |
Skaffa PC-app eller de bästa alternativen (direktnedladdning)
App | Ladda ner | Rating | Maker |
---|---|---|---|
![]() |
Skaffa app eller alternativ ↓ | 441 Recensioner 1.38322 |
Adlibris AB |
Alternativt, följ instruktionerna nedan för att använda Adlibris Letto på din PC:
För närvarande är Adlibris Letto inte tillgängligt för direkt nedladdning på en dator. Du kan dock använda emulatorer för att köra Android-appar som denna på en dator.Lär dig hur du använder Adlibris Letto på din dator i dessa 5 enkla steg:
Till att börja med kan du välja mellan någon av programmen nedan:
Jag rekommenderar Bluestacks.
Öppna emulatorn >> skriv Adlibris Letto i sökfältet >> klicka på Sök. Du kommer nu att se Adlibris Letto appen. Öppna den och klicka på knappen "Installera" för att starta installationen.
Ladda ner på MAC
Ladda ner Apk | Utvecklare | Rating | Score | Aktuell version | Vuxen rankning |
---|---|---|---|---|---|
Gratis På iTunes ↲ | Adlibris AB | 441 | 1.38322 | 3.0.8 | 4+ |
- Möjlighet att ladda ner böcker för offline läsning.
Fungerar dåligt
Man kastas bakåt i boken helt utan anledning, när man försöker bläddra fram till stället där man läste senast backas man tillbaka om och om igen. Pinsamt dålig app! Hur kan man leverera en så dålig app 2021?
Förvånande att Adlibris inte åtgärdar detta
Bläddringen fungerar tyvärr rejält illa. Appen visar ibland fel sidnummer och fladdrar mellan boksidorna. Det är lätt att missa en sida. Det här är ett problem som funnits i flera år utan att åtgärdas. Jag köpte nu, sommaren 2021, Carl Bildts bok I oredans tid, och har samma problem som tidigare böcker som jag läste för flera år sedan. Bläddringen fungerar inte. Det är förvånande att Adlibris, som jag uppfattar som ett seriöst företag, inte åtgärdar detta. Frågan är väl hur det påverkar Adlibris varumärke om man vet att man i första hand bör köpa pappersböcker av dem, samtidigt som de flesta läser på padda eller mobil... Gör om, gör rätt!
Värdelös app!
Går inte att logga in - köp av böcker i sjön!!!
Går inte att läsa klart böckerna
Den backar tillbaka flera sidor hela tiden så man får bläddra fram igen. Man kommer ingen vart
Cannot login, all purchases lost
It is rather incredible how the developers can fail already at the most basic function- login. I cannot login, the app does not “recognize my emal” and there is no way to do anything about it. Save money and time, avoid this app, it is a work of amateurs.